Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 23:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 5 listopada 2015, 10:32 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Imię: Daniel
2008 rok spokojnie mozna wejśc oczywiście tak jak Bogdanie rozmawialiśmy paliwo lejemy dobre bo jesli Brat chce lać inne niż dobre niech zostanie przy tdi VP

________________________________________________________________________________________________
Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

PostNapisane: czwartek, 5 listopada 2015, 19:15 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AFN 110
Imię: Marcin
A VW i tak wpuścił wszystkich w kanał z emisją spalin. Nie wiem dlaczego z diesla chcą uzyskać emisję jak z benzyny. Przecież ON to ciężkie, smrodliwe paliwo. Zresztą, nawet w trakcie rafinacji ropy naftowej benzyna wydziela się dużo wcześniej niż olej, jest lżejsza i mniej toksyczna.
To tak jak z bimbrem - można pić zacier, ale po co, skoro odkapane jest lepsze :piwo2:
Poza tym, wszystkie filtry, katalizatory i inne cuda - wianki potrzebują do prawidłowego działania temperatury i przedmuchu. A tymczasem na siłę promują ten posrany eco driwing, który doskonale uśmierca wszystkie elementy redukujące toksyczność spalin, a poza tym też dwumasy i parę innych rzeczy. Ale serwis się cieszy :jupi: przyjedzie taki Janek Poranek, co zgasił silnik jak mu się zapaliła kontrolka od DPF-a i zostawi ze 3 klocki.

________________________________________________________________________________________________
Marcin

PostNapisane: czwartek, 5 listopada 2015, 20:42 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI FL 2000 -2010
Silnik: 1,9 TDI ASZ 131
Imię: stanisław
no właśnie Marcin napakują w ten wydech bóg wie co a potem sa właśnie takie chocki klocki bo trza cos z tym zrobić tylko jak i tu jest dylemat trza wywalić wypalić wyrzucić kasę dużą zapłacić ale my rodacy mamy swoje ukryte talenty co można uniknąć takich właśnie przygód Ja natomiast kombinuje jak tu wywalić dogrzewacz spalin i zastąpić to np. dodatkową chłodnicą wody lub cos innego w to miejsce wsadzić

moje gg 13141438 tu zawsze jestem

PostNapisane: piątek, 6 listopada 2015, 09:17 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Imię: Daniel
Wiesz to raczej nie wina koncernów a ECO terrorystów i Unijnych wymogów razem wziętych.

Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

PostNapisane: piątek, 6 listopada 2015, 09:41 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AFN 110
Imię: Marcin
To wiem. Przecież fabryka sama z siebie nie będzie takich udziwnień pakować, bo to są koszty. Badania, projekty, testy, to kupa kasy. Ale jak ktoś im to nakaże pod groźbą potężnych kar, to wtedy nie ma wyjścia.
Gdzieś czytałem wywiad z prezesem dobrze prosperującej linii lotniczej, jak działa UE:
1. jak coś dobrze działa, to dajemy wytyczne
2. jeśli mimo to dalej działa, to nakładamy regulacje
3. jak zaczyna padać, to wkraczamy i dajemy pomoc i dotacje.
To jest autentyczny wywiad, może nie co do słowa, ale chodzi o sens

Marcin

PostNapisane: sobota, 7 listopada 2015, 13:50 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Imię: Bogusław
marcyb3 napisał(a):
Boguś , kumpel będzie w poniedziałek w pracy bo jest na wolnym to się o wszystko wypytam i dam ci znać.pozdro

Ok Marcinie. Dzięki.
Daniel -No właśnie . Teraz takiego klocka zabiłem bratu że teraz mi mówi (kurde po ca ja się ciebie pytał :) :) :) :) :) :) )Oczywiście wszystko w kontekście żartu ;)

Siła tkwi w TDI...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]