Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 01:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 10 listopada 2015, 18:44 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI FL 2000 -2010
Silnik: 1,9 TDI ASZ 131
Imię: stanisław
witam Piotr my chyba kierowcy zawodowi najlepiej widzimy tych cudaków na drodze co w zwykłe lampy montuje tzw hidy prze udo xenony ori xnenon jest inaczej skonstruowane lustro i są samo poziomowane także one ustawiają się automatycznie do położenia auta mnie najwięcej szlag trafia jak taki duren wciska w lustra z rzeźbą cuda techniki i nie ma w ogóle pojęcia ze on zagraża innym on jest obojniak sam musi widzieć drugi nie gdzie nasza policja gdzie przeglądy rejestracyjne mysle ze prawo prawem zycie życiem

________________________________________________________________________________________________
moje gg 13141438 tu zawsze jestem

PostNapisane: wtorek, 10 listopada 2015, 21:02 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AFN 110
Imię: Marcin
Nic, albo bardzo mało na te przeróbki poradzi. Stacja diagnostyczna ma generować zyski. Mamy wolny rynek. Jak zaczną cofać pojazdy, to przestaną przyjeżdżać klienci. Takie drobne usterki, jak zła żarówka, to dalej jest pieczątka z zaleceniem wymiany. Dużo ludzi podbija dowód "na znajomego". Widziałem samochody z wystrzelonymi poduszkami, zostawiające cztery ślady itp. Fakt, że jak milicja zacznie grzebać w wiejskich stacjach, to diagności lądują w sądzie, ale to czubek góry lodowej. Nadzór Starosty nad SKP to fikcja.

________________________________________________________________________________________________
Marcin

PostNapisane: środa, 11 listopada 2015, 00:12 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI FL 2000 -2010
Silnik: 1,9 TDI ASZ 131
Imię: stanisław
masz racje Marcin

moje gg 13141438 tu zawsze jestem

PostNapisane: środa, 11 listopada 2015, 00:13 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Imię: Daniel
To ja wam powiem że ja swym sharanem jeżdżą na przednich światłach mgielnych zamiast dziennych oczywiście tylko one są włączone i nic poza tym.
Kontrolowano mnie wiele razy i nikt nie napomknął nic.
Zresztą i tak lepiej świecą niż nie jedne dzienne chinczyki ;)
oczywiście tak jeźdze w dzien w nocy jażdze normalnie przeciw mgielne przednie mam wyłączone nie robie choinki z auta.

Co do tylnego światła przeciw mgielnego zgadzam się tez nie podoba mi się jego nadużywanie

Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

PostNapisane: środa, 11 listopada 2015, 14:42 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AVG 110
Imię: Krzysiek
daneczek76 napisał(a):
jeżdżą na przednich światłach mgielnych zamiast dziennych
nie wdając się w przepisy nie robisz nikomu wielkiej krzywdy - przeciwmgłowe z założenia świecą nisko i szeroko takie ich zadanie.
Ściśle wg przepisu o ile nie ma ograniczonej przejrzystości powietrza to należy Ci sie mandat jak chłopu ziemia :)
Przypuszczam że po prostu że trafiasz na rozsądnych misi lub nieświadomych tego że to halogeny a nie dzienne :)

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci - J.W. Goethe
Pozdrawiam Krakowa - Krzysiek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]