Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 03:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 7 maja 2015, 00:04 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Tylko przód .. ;-)
Tył też bym chętnie zmienił ale 250zł~ za szt. zacisku mnie trochę odstrasza.
No i poza tym tarcze mam w db stanie ( oryg. zresztą ) no i klocki też w miarę ok. ( Zresztą jak zmieniałem tylne to wygląda na to, że ściągnąłem oryginały :zarcie: )
Może jak się wreszcie Sharan doczeka więcej mocy to i nad tyłem wtedy pomyślę ale już sam nie wiem kiedy to będzie. Plany były spore potem kasa uciekła i teraz jak się rozglądam to 10tyś trzeba wysypać.. to liczę, liczę i nie wiem czy nie lepiej zmienić na coś innego / rozwojowego :błaga: albo jeździć tym co jest :) Pożyjemy zobaczymy.

________________________________________________________________________________________________
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL

PostNapisane: piątek, 8 maja 2015, 15:20 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Panowie mam problem.. rozebrałem jeden zacisk żeby przygotować do piaskowania i muszę wymienić uszczelniacze / tulejki ogólnie potrzebuje zestaw naprawczy do tego zacisku.
Z tego co zauważyłem jest on inny niż do zacisków "mniejszych" tzn w mniejszych manszet co zabezpiecza tłok wchodzi "w głąb" i posiada rowek i tak się trzyma, a w tym zacisku manszet nachodzi na górę i ten manszet posiada w środku z jednej strony metalowy oring swojego rozdzaju wzmocnienie żeby to nie spadło.

Zamówiłem zestaw naprawczy do VW Sharana V6 do największego zacisku, wszystko ok patrzę a tam jest ta zwykła "guma" tzn manszet chowany do środka który trzyma się na ząbku - jednym słowem nie to..
I teraz jak szukam to nie mogę znaleźć nigdzie tego właściwego zestawu naprawczego. I tutaj pytanie czy ma ktoś do tego dostęp lub ew. wie po czym dokładniej to znaleźć ? Może ktoś wymieniał / kupował taki zestaw do tych zacisków ?

________________________________________________________________________________________________
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL

PostNapisane: czwartek, 22 marca 2018, 00:25 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Jakie zaciski i tarcze były w Sharanie 05r. 130KM ASZ ?? Ja mam BTB więc widzę że 313mm ale ciekawi mnie ASZ bo mój ojciec takiego ma.

PostNapisane: niedziela, 8 kwietnia 2018, 00:58 
Użytkownik forum

Silnik: 2,0 TDI BRT 140
Imię: Andrzej
Sharan SPECIAL napisał(a):
Jakie zaciski i tarcze były w Sharanie 05r. 130KM ASZ ?? Ja mam BTB więc widzę że 313mm ale ciekawi mnie ASZ bo mój ojciec takiego ma.
Robilem hamulce wlasnie w takim ASZ z 2005 roku i ma przednie tarcze 300 mm a tylne standard 268 mm jak większość SGA.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 9 lipca 2018, 23:04 
Użytkownik forum

Mam pytanie, czy zaciski z jarzmami Przednie i tylne z wersji BTB 150KM ( 313mm i 294mm) będą pasować P&P do wersji ASZ 300mm i 268mm??
Mam takie zaciski i chciałbym wstawić u ojca w ASZ, a nie chciałbym mieć niespodzianki przy przekładaniu, że coś nie pasuje. :thumbsup:

PostNapisane: piątek, 13 lipca 2018, 23:42 
Administrator

Imię: Daniel
Raczej tak ale oczywiście tarcze musisz kupić jak do był.

Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]