Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest niedziela, 24 czerwca 2018, 01:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 25 czerwca 2015, 07:39 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
o właśnie. to te zatrzaski trzymają. niby od strony tej drugiej wtyczki są otwory ale tam jakoś nie idzie podważyć cienkim śrubokrętem. a gdzie dostanę taką wtyczkę- wtyczki. dla innych co będą przelotki reanimować nie wkładajcie wtyczki bez tej nakrętki z mojego zdjęcia bo zablokuje. a może uciąć kable i zlutować i tak jak naliczyłem 10 szt jest lutowanych niektóre też przetarte z izolacji a że był w tej przelotce szlam- woda to może pobawić się w lutowanie i izolowanie.

PostNapisane: czwartek, 25 czerwca 2015, 20:27 
Użytkownik forum

udało się, w włożyłem 3 cienkie płaskie mocne śrubokręty zegarmistrzowskie pomiędzy tez zatrzaski od strony drzwi pomiędzy wtyczkę a kontakt, lekko rozchyliłem w boki i lekko odciągnołem wtyczkę i wyszła. ale teraz powiedzcie jak mam ją ponownie włożyć zamocować. nie idzie w odwrotnym kierunku już kilkanaście prób i nici. wcześniej na szybko sprawdzałem ale nic nie mam połamanego. jest jakiś patent na połączenie między drzwiami. pozdrawiam i jak na razie wielkie dzięki za pomoc kolegów ;) .

PostNapisane: czwartek, 25 czerwca 2015, 21:12 
Użytkownik forum

Silnik: 2,0 TDI BRT 140
Imię: Andrzej
Jeśli chodzi o włożenie wtyczki do gniazda to popatrz na budowę obu stron i przyłóż a ,przytrzymując wtyczkę obracasz zębatym pierścieniem w prawo i wtyczka wtedy wejdzie w gniazdo.

________________________________________________________________________________________________
Obrazek

PostNapisane: piątek, 26 czerwca 2015, 23:51 
Użytkownik forum

wszystkie porwane kable polutowane i wróciło do normy. wkręciłem wtyczkę. dzięki za pomoc.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]