Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest poniedziałek, 22 października 2018, 10:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 20 czerwca 2015, 15:29 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI 1995-2000
Silnik: 2,0i ADY 115
Imię: Marcin
Zakupiłem podnośniki szyb na lewą stronę do swojego autka. Ogólnie wszystko działa ok , tylko nie daje mi spokoju jeden szczegół. Mianowicie, szyba od strony kierowcy działa nawet po zgaszeniu auta, po zamknięciu i otworzeniu samochodu, bez wkładania kluczyka w stacyjkę też można otwierać i zamykać, i stąd moje pytanie. Czy to tak ma być?

________________________________________________________________________________________________
Marcin

PostNapisane: poniedziałek, 22 czerwca 2015, 22:55 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Imię: Daniel
Wydaje mi się żę nie , choć powiem Ci ze umnie jak dobrze pamiętam przez jakąś chwile po zgaszeniu auta umnie szyby działają , zresztą sprawdzę dokładnie to dam znać.

________________________________________________________________________________________________
Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

PostNapisane: wtorek, 23 czerwca 2015, 00:53 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Imię: Bogusław
daneczek76 napisał(a):
Wydaje mi się żę nie , choć powiem Ci ze umnie jak dobrze pamiętam przez jakąś chwile po zgaszeniu auta umnie szyby działają , zresztą sprawdzę dokładnie to dam znać.

Tak jak pisze Daniel. W moim tez przez około 2minitki można jeszcze domykać lub odsunąć szybę kier.i pasażera.To samo mam w toledo2 03rok.

Siła tkwi w TDI...

PostNapisane: wtorek, 23 czerwca 2015, 20:47 
Użytkownik forum

Auto: VW Touran 1T2 2006-2010
Silnik: 1,9 TDI BLS 105
Imię: Marcin
dobrze chłopaki mówią , z tym że działają szyby jak zgasisz auto i nie wyciągniesz kluczyka i nie otworzysz drzwi,bo jak już wykonasz te czynności to nie powinieneś już otworzyć.

Marcin jestem i miałem VW Touran 2.0 TDI 136 KM 2003 r modelowo 2004
Teraz mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM 2005 modelowo 2006
GG 7631161, Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa

PostNapisane: środa, 24 czerwca 2015, 11:44 
Użytkownik forum

mam zdjęty boczek tapicerki od strony kierowcy. a jak sprawdzić silnik od podnoszenia szyb czy jest uszkodzony. gdzie podać zasilanie, masę aby zadziałał. bo u mnie jak włączę przycisk słychać takie syczenie czy coś podobnego a szyba nie idzie w dół.

PostNapisane: środa, 24 czerwca 2015, 22:29 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI FL 2000 -2010
Silnik: 1,9 TDI ASZ 131
Imię: stanisław
jeśli masz dojście do silniczka zdejm wtyczkę od niego i spróbuj pokombinować masę masz z auta tylko wyszukaj plus potem zmieniaj raz na jeden pin potem na drugi na którymś będziesz miał zasilanie i wtedy będziesz widział czy się obraca silniczek czy jest sfajczony czy nawet zatarty lub linki poplątane i nie ma siły pociągnąć lub opuścić

moje gg 13141438 tu zawsze jestem

PostNapisane: środa, 24 czerwca 2015, 22:29 
Użytkownik forum

jestem trochę załamany wyjąłem wtyczkę z harmonijką pomiędzy drzwiami kierowcy a budą auta i zdjąłem tą zabezpieczenie co się wkręca i odkręca przy wyjmowaniu wtyczki. polutowałem wszystkie kable co były zerwane i dla sprawdzenia wcisnołem ją bez tego okrągłego zabezpieczenia i zrobiło pstryk ani rusz nie mogę wyjąć teraz wtyczki czy muszę ciąć kable i lutować. czy jak to zrobić wyjąć. :sciana2: bo muszę jeszcze sprawdzić bo gdzieś kable są bez przejścia wiec muszę ją odłączyć. a tu taki zonk. takie rozwiązanie to jakaś paranoja. w przelotce - harmonijce była wilgoć woda leciała (szlam) jak ją rozebrałem. wydaje mi się że gdzieś z drzwi i dachu leci i gromadzi się w przelotce i to może być powód problemów elektrycznych. pozdro

PostNapisane: środa, 24 czerwca 2015, 23:01 
Użytkownik forum

Silnik: 2,0 TDI BRT 140
Imię: Andrzej
Jak patrzysz na kostkę od podnośnika szyb to gruby kabel z paskiem czerwono żółty jest + pierwszy w kostce a ostatni jest - kolor brązowy. Oba kable są najgrubsze. Właśnie mam wiązkę drzwi do swojego więc popatrzyłem jak tam jest.
Załącznik postu (zdjęcie, film, schemat, mapka, link lub inny) jest widoczny tylko dla zalogowanych Użytkowników forum.
Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania aby widzieć załaczniki i wykorzystywać w pełni funkcje forum
" alt="Obrazek" />
Załącznik postu (zdjęcie, film, schemat, mapka, link lub inny) jest widoczny tylko dla zalogowanych Użytkowników forum.
Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania aby widzieć załaczniki i wykorzystywać w pełni funkcje forum
" alt="Obrazek" />

Jeśli chodzi o wyjęcie wtyczki z gniazda w słupku to musisz zdjąć boczek ze słupka i przytrzymać gniazdo żeby się samo nie obracało i wtedy rozepniesz.

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 25 czerwca 2015, 07:11 
Użytkownik forum

mi chodzi o to że wpiołem wtyczkę pomiędzy słupkiem a drzwiami bez tej nakrętki ślizgowej i teraz mam wtyczkę zablokowaną. nie mogę cofnąć wyciągnąć jej.
druga fotka (sprawa) jak sprawdzić (wymusić otwieranie lub zamykanie szyb - część funkcji jak podepnę modułu działa część nie) jakie piny zewrzeć w kostce czy to nie wina modułu lub jaki pasuje do sharan 2005r. nr jego 7M4959857 na wymianę czy z innych VW skody galaxy Alhambry będzie działać.

PostNapisane: czwartek, 25 czerwca 2015, 07:34 
Użytkownik forum

Silnik: 2,0 TDI BRT 140
Imię: Andrzej
Pozostaje Tobie wyrwać ją na siłę. na zdjęciu widać zatrzask . jest 3 sztuki i to one trzymają.

" alt="Obrazek" />

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]