Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest niedziela, 21 stycznia 2018, 00:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 5 lutego 2016, 23:54 
Użytkownik forum

Auto: Seat Alhambra MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AFN 110
Imię: Marcin
maciek-basia napisał(a):
... 1 to przerosło z fordem galaxy

No właśnie, bo nie kupuje się samochodów na F : Fordów i Francuskich :devil2: :devil2: :devil2:
Ale tak na poważnie, 600 to niewielka cena, jak za taką duża przeróbkę, tylko włożonej pracy i nerwów nikt nie wyceni.
Co do zamiany na nowszy, kolega z roboty wymienił taką alhambrę jak moja (tylko jego była w stanie tragicznym :thumbdown: ) na nowszą, chyba 2006 rok. I narzeka - mówi że w starym trupie nic nie trzeszczało i wszystko działało, a tu wszystko trzeszczy i cały czas jakieś kontrolki i komunikaty się zapalają. Może jest to kwestia egzemplarza, jakiś regenerowany lub po duuużych przejściach. Nie miałem okazji go jeszcze obmacać i pozaglądać w dziwne miejsca, więc nic nie mogę powiedzieć.

________________________________________________________________________________________________
Marcin

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]