Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 18 lutego 2015, 09:13 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Imię: Daniel
wiem że kolega kupił w Biedronce były jakieś przetwornice i jest zadowolony laptop śmiga bez problemu.

________________________________________________________________________________________________
Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

PostNapisane: środa, 18 lutego 2015, 10:25 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Imię: Darek
Moja kupilem kilka lat wstecz ze sklepiku z czesciami sam. i jak wczesniej pisalem chodzi bez problemowo,byc moze trafiles na jakas wadliwa lub odpalales silnik na wlaczonej przetwornicy a one nie lubia tego.

________________________________________________________________________________________________
Obrazek

PostNapisane: środa, 18 lutego 2015, 23:16 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AVG 110
Imię: Krzysiek
Dark1969 - ok Twoja pracuje fajnie ale tak jak też piszą chłopaki nie wszystkie przetwornice pracują z zasilaczami, ja mam w sumie porządny zasilacz z 12V z regulowanym napięciem i wymiennymi końcówkami używam i do Tośki A300 i do Delli - przetwornica do zasilania lapka przez zasilacz sieciowy koło 200W powinna być spoko ale najlepiej pełny sinus.

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci - J.W. Goethe
Pozdrawiam Krakowa - Krzysiek

PostNapisane: środa, 18 lutego 2015, 23:22 
Użytkownik forum

Auto: VW Touran 1T2 2006-2010
Silnik: 1,9 TDI BLS 105
Imię: Marcin
tak jak wcześniej pisałem , jak jechałem do zakopanego zakupiłem przetwornicę 300 W okazało się ze jak podłączyłem lapka to zaczął piszczeć ze przeciążony,pojechałem do sklepu i gościowi mówię że nie działa , gościu sprawdził i zaproponował mi też 300 W ale innej firmy o 15 zł droższą od poprzedniej,na miejscu podłączyłem , okazało się ze działa wszystko i już tak drugi rok śmiga, wniosek taki że najlepiej od razu sprawdzić przed zakupem czy wszystko ok

Marcin jestem i miałem VW Touran 2.0 TDI 136 KM 2003 r modelowo 2004
Teraz mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM 2005 modelowo 2006
GG 7631161, Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa

PostNapisane: czwartek, 19 lutego 2015, 10:57 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 1,9 TDI BTB 150
Imię: Daniel
Powiem wam że ta co dałem link z Biedronki pożyczyłem od kolegi i działa zacnie miałem podłączonego służbowego HP i jeszcze komórkę ładowałem.
tym bardziej że kosztowała coś koło 50pln

Sharan Special Sport by daneczek76
Forum Tiguan Forum Sharan Forum Alhambra Forum Touran Forum Yeti Forum Roomster

PostNapisane: sobota, 18 sierpnia 2018, 19:05 
Użytkownik forum

Auto: VW Touran 1T2 2006-2010
Silnik: 1,9 TDI BLS 105
Tak troszkę odswierze. Przetwornice jeśli chodzi o 12v DC na 230 v AC to bywają różne konstrukcje. Od takich co zamiast sinusoidy na wyjściu mają trójkąt bądź trapez. Troszkę lepsze mają sinusoide aproksymowana lub pełną sinusoide. To już kosztowne dość maszyny bo dość skomplikowane. Natomiast znajomi używali takowych przetwornic do lapkow bo Barbara dużo projektuje nawet w czasie jazdy jako pasażer. Dwa łapki juz i waliła. Niestety laptop może niby działać nawet ale jest duża szansa że się skończy. Radzę uważać. na pewno lodówki nie są skórę do pracy z takimi tanimi przetwornicami. Tania przetwornica to do oświetlenia wiertarki itp spraw.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]