Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 04:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Zasady działu

W dziale można pisać posty o tematyce pomocy wzajemnej i charytatywnej oraz prośby o pomoc i oferty pomocy

Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 29 listopada 2015, 13:50 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AVG 110
Imię: Krzysiek
W sumie to już jakiś czas zbierałem się do napisania takiego posta - idą Święta czas życzliwości i pomocy - wylazło ze mnie przy kalendarzach :)
smok_wawelski w wątku Kalendarz 2016 napisał(a):
Chciałbym w takim świąteczno noworocznym okresie coś pomóc Ali-Tupus z ukierunkowaniem na charytatywkę dla ciężko chorych dzieciaków, podobnie jak Daniel przekazywał kubki czy inne fanty na takie aukcje
Dumałem ale przyznam że nie bardzo mam koncept jak to zrobić. Przy kalendarzu logo Tupusia na kalendarzu wygląda średnio, nie chciałbym też przeładowywać kalendarza dużym napisem linku do strony Tupusia.
Czy przy kalendarzu czy czy jakoś inaczej jednak chciałbym to zrobić - sądząc po Waszych odzewach na takie dotychczasowe akcje - myślę że nie popełniam nietaktu to proponując taką akcję........

To nie musi być kasa, kalendarz czy coś tam wielkiego i okazjonalnego
Są naprawdę tysiące prostych możliwości - mogą to być czy zabawki po wyrośniętych Waszych dzieciach, odzież, inne rzeczy, czasem bywa prosta konieczność zawiezienia matki z chorym dzieciakiem na chemię, będzie niedługo PIT i 1% a potrzeby naprawdę są ciągłe i bardzo duże - realnie patrząc nie do zaspokojenia, mówię Wam dopiero jak się w to trochę głebiej wlezie to widać jak wielkie i różnorodne są te potrzeby. Dam prosty przykład - na koncercie w Kraku miałem przyjemność chwilę pogadać z Ojcem Eci - generalnie polska opieka zdrowotna wygląda tak że owszem zoperują ale dalej to w dużej mierze martw się już sam - gdzie jest to dalej które jest mocno kosztowne.
Potrzeby są nie tylko dzieciaków, są też potrzeby Seniorów - wiecie jak w PL żyje się za 700zł emerytury, miałem Ojca inwalidę - wiecie ile kosztuje porządna proteza czy wózek ? Wiecie jak często ją przyznaje NFZ ? Lepiej nie gadać.
Nie chcę tu wywoływać do tablicy jednego z naszych Kolegów szanując Jego i Jego Rodziny prywatność - oj dużo mógłby Wam opowiedzieć o tych realiach.
Jak się dobrze rozglądniecie to i na forum zauważycie kogoś potrzebującego - To jest Polska - piękny kraj nad Wisłą ale ciężko się tu oddycha

Jest z nami na forum Ala, niektórzy forumowicze nawet znają Ją osobiście i z Nią współpracują - nie pisze tu o mnie mam na myśli innych forumowiczów.
Alka kręci tym od lat nie ma problemu z tym żeby ukierunkowała co i gdzie jest potrzebne

Może ktoś z Was będzie miał jakiś dobre pomysły - zapraszam do dyskusji

________________________________________________________________________________________________
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci - J.W. Goethe
Pozdrawiam Krakowa - Krzysiek

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 09:37 
Użytkownik forum

Auto: Inny
Silnik: Inny
Imię: Alicja
Heh dzięki Smoku że myślisz o potrzebujących , a cisza tu wielka
Hej ludkowie serducha w górę , święta idą :help:

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]