Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 05:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Zasady działu

W dziale można pisać posty o tematyce pomocy wzajemnej i charytatywnej oraz prośby o pomoc i oferty pomocy

Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 26 czerwca 2016, 13:35 
Administrator

Auto: VW Sharan MKI 1995-2000
Silnik: 1,9 TDI AVG 110
Imię: Krzysiek
Pamiętacie zapewne 2 Ewcie dla których graliśmy w Krakowie - Forum zareagowało wtedy rzeczywiście wspaniale i spontanicznie - tu wątek

Cóż niestety realia PL się nie zmieniają - NFZ jaki był taki jest dalej a koszty leczenia czy rehabilitacji to potworne kwoty

U Ewy Kosteckiej niestety nastąpiła wznowa nowotworu - wątek tutaj Ewa przeszła pozytywnie kolejne leczenie i trwa ono nadal. Pomaga Jej Stowarzyszenie AToktosie zerknijcie czasem na profil AToKtosi lub Ewy https://www.facebook.com/PomocDlaEwyKosteckiej i jak możecie to wesprzyjcie leczenie

My natomiast z Alą-Tupuś byliśmy na Dzień Dziecka u drugiej z Ewci w okolicy Końskich - pełne relacje na profilu Ewy i na Tupusiu
Załącznik:
Załącznik postu (zdjęcie, film, schemat, mapka, link lub inny) jest widoczny tylko dla zalogowanych Użytkowników forum.
Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania aby widzieć załaczniki i wykorzystywać w pełni funkcje forum

Poznaliśmy się osobiście z Ewa i Jej Rodziną - pogadaliśmy jak to naprawdę jest, tu na dziś jest dobrze wyniki są ok, rehabilitacja daje bardzo dobre wyniki Ewa "idzie do przodu" - konieczna jest kontynuacja tych działań ale......
Koszty zabiegów rehabilitacji to ok. 2500zł w skali miesiąca, Koszty dojazdów, badań, wizyt u lekarzy, dojazdów, koszty hotelu i pobytu podczas terapii to również niemałe kwoty - ostatni choćby przykład z Ewy: Końskie-Szklarska Poręba to ponad 800km dojazdu i koszty pobytu o kosztach terapii i badań już nie wspomniawszy - nikt tego nie refunduje
Mama niestety nie może podjąć pracy zawodowej z racji konieczności opieki nad Ewą a stopa bezrobocia w powiecie koneckim jest jedną z wyższych w Polsce ( w roku 2015 wynosiła 17,2%), z NFZ nic albo b. niewiele
To niestety tak wygląda - to dane z realu na które widzieliśmy dokumenty potwierdzające - dlatego wspólnie z Alą wspierani przez Krzyśka empoli71 i Daniela-daneczek76 podjęliśmy działania aby to wspomóc a ja zdecydowałem się tu napisać ten post

Zapraszamy na bazarki Tupusia i na zrzutkę przeznaczoną na rehabilitację Ewy jeśli ktoś może wesprzeć fantami na licytację lub dorzucić się na ten cel bylibyśmy bardzo wdzięczni

Wiem że to forum motoryzacyjne, nie chcę też nadużywać tu pozycji admina pisząc może zbyt często apele o pomoc charytatywną ale wierzcie mi proszę jak się tego wszystkiego tak dotknie z bliska to wygląda to nieciekawie i przychodzą mi do mojego starego łba przemyślenia że człowiek to tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy jak potwornie jest bogaty mając zdrową rodzinę, dach nad głową, kapotę na grzbiet i miskę zupy - Zachęcam zerknijcie czasem do Alki na Tupusia https://www.facebook.com/TupusCzestochowa czy na profil naszych przyjaciół Polonii z wysp brytyjskich https://www.facebook.com/MamyTeMocDlaDzieci pomagających dzieciom w Polsce lub profil wspomnianych AToKtosi gdzie nie tylko Ewy dwie ale całe mnóstwo dzieciaków potrzebuje pomocy

________________________________________________________________________________________________
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci - J.W. Goethe
Pozdrawiam Krakowa - Krzysiek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]