Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest piątek, 19 stycznia 2018, 01:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 12 maja 2015, 12:58 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Imię: Tomasz
Ja mam taki na hak i już parę razy po kraju z jednego końca na drugi śmigałem i nie zamienił bym na żaden typu dach czy klapa :thumbsup: wygoda jak nic :) A już wzieli się za przepisy dot. dodatkowej tablicy rej. więc będzie już full legal. Jedyne co to zmuszony jestem do powiększenia platformy z 2 na 4 bicykle bo wszyscy już mają swoje jednoślady. Więc trza będzie pomyśleć co uczynić z przyczepką rowerową dla dzieciaków :unsure:

________________________________________________________________________________________________
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" Dla swoich Tomek

PostNapisane: piątek, 22 maja 2015, 02:00 
Użytkownik forum

Auto: Skoda YETI 5L 2009-
Silnik: 1,8 T 20V AJH 150
Nie, no kupowanie na klapę to trochę bez sensu. Jeżeli nie da się na dach, to najlepiej właśnie na hak, bo monotwane na klapę potrafią ją uszkodzić, a tego byśmy nie chcieli. Jeżeli ktoś szuka alternatywy dla Thule, to mogę polecić Aguri, z którego sam korzystam. Wydaje mi się być spoko, a przy okazji jest tańszy niż one Thule.

________________________________________________________________________________________________
aguri.pl - uchwyt rowerowy na tylną klapę

PostNapisane: niedziela, 31 maja 2015, 15:02 
Użytkownik forum

Auto: Skoda YETI 5L 2009-
Silnik: 1,2 TSI CBZB 105
Rosownik racja ja też do Skody Yeti uzywam bagażnika Aguri doskonale sie sprawdza i jest solidny

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]