Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest czwartek, 21 marca 2019, 14:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2019, 18:26 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FLII 2004-2010
Silnik: 2,0 TDI BRT 140
Imię: Andrzej
Mam te klamki od kilku dni na aucie. Są lakierowane w kolor auta oraz z takimi chromowanymi nakładkami. Pochodzą z auta z przebiegiem 97 tys km wiec są jak nowe. Czy się rysują jeszcze nie wiem. Po dłuższym użytkowaniu zdam relację. Stare miałem czarne błyszczące i nie rysowały się a ręce mam dość szorstkie czasami.

Jesli chodzi o fotele bardzo mi się podobają. Poprzednie były takie szare, monotonne. Ten biały pas z dodatkiem czarnego dodaje trochę smaku. Myślałem długo i szukałem skórę ale zawsze trafiałem zniszczone fotele i ciężko było dostać przednie po drugim lifcie bo na dole różnią się rozstawem szyn. Te z alkantarą miałem kupić ale alkantara jest fajna jak sie mało używa auta a jak codziennie to szybko się robi taka jak by przecierał ją ktoś na siłę szczotką. Dla tego odpusciłem skórę i alkantarę. Te fotele wpadły mi przypadkiem na grupie na Face. Oj długo szukałem w takim stanie i w dodatku mają jeszcze stoliki na pleckach przednich foteli a to po drugim lifcie to rzadkość. ;)

________________________________________________________________________________________________
Obrazek

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2019, 01:43 
Użytkownik forum

No i ostatnio grube wydatki ale to trzeba było zrobić by auto w pełni pokonywało trasy bez awarii.

Wymieniona kompletna dwumasa Sachs ze sprzegłem i wysprzęglikiem. Wymienione kompletne półosie Oryginał fabryczny z demontażu z przegubami podporą wału. Zregenerowane zaciski przednie, wymieniony zacisk tylny, wymienione łożysko koła tylne. Wymienione gumy na przednim i tylnym drążku stabilizatora. Wymienione klocki przednie na nowe a tarcze delikatnie przetoczone.

________________________________________________________________________________________________
Obrazek

PostNapisane: środa, 6 marca 2019, 22:42 
Użytkownik forum

Auto: VW Sharan MKI FL 2000-2004
Silnik: 1,9 TDI AUY 115
Imię: Sławek
A co robisz ze starymi fotelami i jaką tapicerkę miałeś?

PostNapisane: czwartek, 7 marca 2019, 01:40 
Użytkownik forum

Stare będą na sprzedaż. Były to kubełki w stalowym kolorze.
https://photos.app.goo.gl/ZYM2LzTUiDJ9w3NZ6
https://photos.app.goo.gl/tCZxWfwJGMwqbZkr8

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]