Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest środa, 22 stycznia 2020, 02:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Język:
Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl - Rejestracja

„Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl” zwane dalej "Forum" działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Rejestrując i logując się na Forum zgadzasz się na niżej opisane Zasady użytkowania forum oraz Politykę prywatności forum .    Jeśli nie zgadzasz się na niżej opisane warunki, wyloguj sie i nie korzystaj z Forum.
Forum ma prawo w każdej chwili zmienić niżej opisane warunki, ale musi Cię o tym poinformować.


ZASADY UŻYTKOWANIA FORUM
 1. Logując się do Forum zobowiązujesz się:
  1. nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie,
  2. przestrzegać netykiety oraz zachowywać zasady wzajemnego szacunku i właściwego współżycia społecznego,
  3. zakładać wątki i pisać posty zgodnie z podziałem tematycznym forum i jego działów
 2. Logując się do Forum zgadzasz się z tym że:
  1. Forum zapisuje automatycznie w swojej bazie danych wszystkie podawane przez Ciebie informacje, dane te nie są i nie będą przekazywane osobom trzecim ani publikowane poza Forum bez Twojej zgody, szczegóły są określone w Polityce prywatności forum
  2. Forum dokłada starań dla bezpiecznego przechowywania Twoich danych ale nie odpowiada za czynności hackerskie, włamania, awarie techniczne itp. które mogą spowodować wykradzenie Twoich danych.
  3. Użytkownik Forum odpowiada za wszystkie publikowane przez niego treści, media, linki itp.
  4. Administrator lub moderator Forum ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek lub post,
 3. Naruszenie zasad użytkowania Forum może spowodować że:
  1. zostaniesz ostrzeżony,
  2. zbanowany czasowo lub na zawsze,
  3. w przypadku podejrzenia o naruszenie prawa zostaną powiadomione odpowiednie organa ścigania
 4. Osobami kompetentnymi i uprawnionymi do określenia czy nastąpiło naruszenie zasad użytkowania Forum oraz podejmowania odpowiednich czynności zwiazanych z tym naruszeniem są administratorzy i moderatorzy Forum.
 5. Administratorzy i moderatorzy w wyborze sposobu postępowania zwiazanego z naruszeniem zasad użytkowania Forum kierują sie stopniem, powtarzalnościa i szkodliwością popełnionego przez Użytkownika naruszenia.

cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL