Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl

Pomoc , Porady Techniczne , Przyjaźń , Dobra Zabawa.
Teraz jest środa, 22 stycznia 2020, 02:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl - Polityka prywatności

Informacje o Tobie są zbierane na dwa sposoby:

  1. Przeglądanie Forum powoduje, że oprogamowanie phpBB tworzy kilka ciasteczek (małych plików tekstowych pobranych do katalogu plików tymczasowych na Twoim komputerze). Pierwsze dwa ciasteczka zawierają identyfikator użytkownika (zwany dalej „user-id”) i anonimowy identyfikator sesji (zwany dalej „session-id”), automatycznie przyznane Ci przez oprogramowanie phpBB. Trzecie ciasteczko zostanie utworzone, gdy przejrzysz chociaż jeden wątek na forum i jest używane żeby zapisywać, które wątki zostały przeczytane, ułatwiając Ci w ten sposób nawigację po forum.
  2. Drugi sposób, w który zbieramy informacje o Tobie, to wysyłanie ich do nas przez Ciebie. To mogą być m.in: dane konta użytkownika podane w procesie rejestracji na Forum, dane podane w profilu Użytkownika, posty napisane przez Ciebie i zawarte w nich media.

Konto użytkownika i hasło

Twoje konto będzie zawierać: unikalną nazwę identyfikacyjną (zwaną dalej „Twoją nazwą użytkownika, loginem lub nick-name”), osobiste hasło używane do logowania na Twoje konto (zwane dalej „Twoim hasłem”) i osobisty prawidłowy adres e-mail (zwany dalej „Twoim adresem e-mail”). Informacje podane dla Twojego konta na Forum są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych osobowych w państwie, gdzie założyliśmy „Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl” - obecnie jest to Polska. Ze wzgledu na charakter i tematykę forum mamy prawo wymagać podania dodatkowych informacji przy rejestracji i to my ustalamy, czy podanie ich jest konieczne, czy nie. W każdym przypadku masz możliwość wybrania, które informacje o Twoim koncie są wyświetlane publicznie. Co więcej, w panelu użytkownika masz możliwość włączenia lub wyłaczenia wysyłania do Ciebie automatycznie wygenerowanych przez oprogramowanie forum e-maili.

Twoje hasło zostało zaszyfrowane jednostronnym szyfrem, więc jest bezpieczne. Mimo to, nie powinieneś używać tego samego hasła na różnych stronach WWW. Twoje hasło umożliwia dostęp do Twojego konta na Forum, więc pilnuj go i nie podawaj nikomu. Jeśli je zapomniesz, użyj funkcji „Zapomniałem hasła”, która zapyta Cię o Twoją nazwę użytkownika i adres e-mail, a potem prześle nowe hasło na Twój adres e-mail.

Poprawianie i usuwanie danych

  1. Użytkownik forum ma prawo do wglądu i poprawiania swoich danych poprzez panel użytkownika z wyjątkiem nazwy użytkownika
  2. Nazwa użytkownika podana w procesie rejestracji jest niezmienna w całym okresie korzystania z forum
  3. Użytkownik forum ma prawo do usunięcia swoich danych - żadanie usunięcia winno być wysłane do administratora forum poprzez pocztę e-mail.
  4. Usunięcie danych wiąze się z brakiem możliwości korzystania z forum
  5. Administracja „Forum Tiguan Sharan Yeti Alhambra Touran Roomster vag-van-suv.pl”nie odpowiada za włamania, ataki hackerskie i awarie techniczne które mogą spowodować wykradzenie danych lub utratę treści opublikowanych na forum.

Powrót do ekranu rejestracjicron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL